5119 STATUARIO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5119 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2526kg |